.

ÜCRETSİZ TAŞINMA EKSPERTİZ HİZMETİ

.

.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti; Taşınma işlemi başlamadan önce firmamızdan ekspertiz hizmeti talep eden müşterilerimize ücretsiz ekspetiz hizmeti vermekteyiz.


Eşyaların ne şekilde taşınacağı, en uygun taşıma biçiminin ne olabileceği, kaç kişilik bir ekiple taşınması gerektiği, kırılacak eşyaların belirlenmesi, ne kadar paketleme malzemesi kullanılacağı, hangi büyüklükteki bir araçla taşınması gerektiği, hangi tür bir taşıma asansörü kullanılacağı, ambalajlama sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda değerlendirme yaparak rapor yazması süreçlerini kapsar.


Ekspertiz değerlendirme raporu sonucunda taşınma sürecinin sağlıklı ve güvenli bir biçimde yapılması saplanmış olur. Ekspertiz raporuna göre taşıma asansörü, araç ve personel gönderilir. Aynı zamanda taşımanın ne şekilde gerçekleştirileceği belli başlı dikkat edilmesi gereken durumlar ve net bir fiyat da tespit edilmiş olur.


Nakliyat işimizde, gündelik personellerle çalışmıyoruz. Her işin ustalığı vardır. Ev taşımada profesyonellik ister. Bu nedenle işiniz rahat olsun. Nakliyat işiniz emin ellerde.


ARA

WHATSAPP